LICZBA BIZNESU 1

liczba 1

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 1.

Masz w sobie taki potencjał, że każdy pomysł na biznes powinieneś zrealizować w sposób co najmniej zadowalający. Jeśli chodzi o działalność gospodarczą to posiadasz odpowiednie zdolności organizacyjne. Być może czasami brakuje Ci nieco odwagi, ale i ta przyjdzie, gdy zaczniesz się biznesowo rozwijać. Jeśli masz już pomysł na swój własny biznes, to działaj i nie wahaj się ryzykować, bo tylko ryzyko przyniesie Ci sukces finansowy. Jest jednak jedna rzecz na którą powinieneś zwracać baczną uwagę. Otóż z rozmysłem dobieraj współpracowników, a potem kontroluj ich, ale także doceniaj. Jeśli to zaniedbasz, może się okazać, że wszystko to co zdobyłeś zaprzepaści jeden człowiek.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Twoja działalność gospodarcza powinna opierać się na wyobraźni. Co to znaczy? Otóż powinieneś zająć się czymś co pozwoli przekazywać Twoją wizję innym osobom. Najlepszy pomysł na biznes to: krawiectwo ze szczególnym uwzględnieniem projektowania strojów; projektowanie ogrodów; agencja artystyczna; wolny strzelec działający jako dziennikarz lub fotoreporter oraz każdy inny pomysł na biznes związany z tak zwanym wolnym zawodem.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA