LICZBA IMIENIA

Jak ją obliczyć

Nasze imię i nazwisko ma ogromny wpływ na życie. Zmiana imienia może odmienić ludzki los, dotyczy to szczególnie kobiet, zmieniających nazwisko po wyjściu za mąż. Czasami warto sprawdzić czy przyjąć nazwisko męża czy lepiej pozostać przy swoim. Liczba imienia mówi o tym jacy jesteśmy, co nam przeszkadza, a co pomaga. Jaki jesteś, jacy są inni?

Aby obliczyć liczbę imienia

Musimy znać liczbową wibrację poszczególnych liter. Przedstawiamy je poniżej. Trzeba jednak pamiętać, że w numerologii używa się tylko liter łacińskich i dlatego w tabeli nie ma polskich znaków ą, ć, ę, ł, ń, ś, ż, ź. Wszystkie te litery należy traktować jak litery im odpowiadające bez ogonków, kresek i kropek.

Liczbowe wibracje poszczególnych liter

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

Obliczamy liczbę imienia

Liczbę imienia obliczamy w następujący sposób. Przyjmijmy, że dana osoba nazywa się Leopold Kowalski.

Teraz zamieńmy litery imienia i nazwiska na cyfry według powyższej tabeli. Jeśli masz dwa imiona używaj jednego i drugiego. Może się też zdarzyć, że Twoje oficjalne imię jest inne niż to jakim na co dzień zwracają się do Ciebie. Możesz wtedy powtórzyć obliczenia dla tego imienia.

Dla Leopolda Kowalskiego poszczególne litery imienia przyjmują następujące wartości, które następnie do siebie dodajemy.

L

E

O

P

O

L

D

K

O

W

A

L

S

K

I

3+

5+

6+

7+

7+

3+

4+

2+

6+

5+

1+

3+

1+

2+

9

=

63

Podobnie jak przy każdej innej liczbie w numerologii skracamy liczbę do jednocyfrowej, czyli 6+3 = 9. W tym przypadku liczba dziewięć jest liczbą imienia pana Leopolda Kowalskiego. Przypominamy, że nie skracamy liczb 11 i 22.

Obliczyłeś już liczbę imienia? Kliknij na nią i dowiedz się więcej o sobie lub o innych dla których liczba urodzenia wynosi:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 22

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając poniższy link

NUMEROLOGIA