LICZBA BIZNESU 11

liczba 11

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 11.

Wszelki biznes dla ludzi dla których liczbą urodzenia jest 11 to sprawa nadzwyczaj złożona. Z jednej strony posiadają zdolności, intuicję i potrafią wejść w każdy rynek w odpowiednim czasie i na odpowiednią skalę. Natomiast z drugiej strony, gdy już osiągają sukces biznesowy, to zatrzymują się w rozwoju i nie dostrzegają, że konkurencja rośnie i zaczyna wygryzać ich z rynku. Jedenastki to potencjalni bankruci, którzy mimo to odbudowują swoje finanse i bardzo często ich każdy kolejny pomysł na biznes jest lepszy od tego poprzedniego. Wtedy nauczeni poprzednimi doświadczeniami są ostrożniejsi i bardziej zwracają uwagę na to co dzieje się wokół nich. Największy sukces biznesowy odnoszą po ukończeniu 40 lat życia, a czasami nawet po pięćdziesiątce.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Jedenastki potrafią zrealizować każdy pomysł na biznes. Z tym jednak zastrzeżeniem, że wyzbędą się indywidualizmu jaki w nich tkwi. Co prawda umieją słuchać podpowiedzi i przyjmować ciekawe plany, ale bardzo trudno jest im odnaleźć odpowiednich pracowników. Jeśli jednak już mielibyśmy coś zaproponować, to dobrym pomysłem na biznes jest biuro podróży oraz wszelka działalność dotycząca pośrednictwa miedzy ludźmi. Może to być biuro matrymonialne, ale także pośrednictwo w załatwianiu pracy czy agencja pośrednicząca w poszukiwaniu klientów dla innych firm. Poza tym w każdym zawodzie możesz osiągnąć sukces.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA