LICZBA BIZNESU 2

liczba 2

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 2.

Twoja nieprzeciętna inteligencja pozwala Ci pomyślnie rozwinąć prawie każdy pomysł na biznes i czerpać z niego wysokie dochody. Nie posiadasz jednak odpowiednich zdolności organizacyjnych i lepiej samodzielnie nie zabieraj się za żaden interes. Jeśli masz już ten pomysł, to zanim rozpoczniesz działać poszukaj wspólników, którym możesz zaufać, a którzy mają to czego Ty nie masz czyli zdolności organizacyjne. Tylko działanie zespołowe przyniesie Ci sukces. Ty powinieneś być od pracy koncepcyjnej, od wymyślania działań gospodarczych, analizowania ich, przewidywania zagrożeń. Ogólnie rzecz biorąc od tworzenia koncepcji. Natomiast w życie każdy pomysł na biznes powinien wprowadzać zespół odpowiednich ludzi pod Twoim nadzorem.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Najlepszymi pomysłami na Twój własny biznes to: agencja bankowa, firma reklamowo-marketingowa ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia haseł i sloganów. Bardzo udana może być inwestycja w firmę zajmującą się wszelkiego rodzaju pośrednictwem na przykład pośrednictwo w zatrudnieniu, agencja pracy tymczasowej itp.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA