LICZBA BIZNESU 22

liczba 22

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 22.

Osoby, których liczbą jest 22 dają sobie radę w biznesie w sposób zadziwiający. Czasami można odnieść wrażenie, że coś nad nimi czuwa - jakiś Bóg biznesu i interesu. Paradoksem jest bowiem, że dwudziestki dwójki dają sobą manipulować i bardzo często są wykorzystywane do celów nie zawsze zbieżnych do ich zamierzeniami. Tymczasem bez względu na to jaka liczba ludzi o bardzo silnych powiązaniach i takich charakterach uwzięłaby się na osobnika 22, to i tak nie potrafiłaby go zniszczyć. Być może dzieje się tak dlatego, że człowiek urodzony razem z tą liczbą wygląda czasami na załamanego i wykończonego, ale i tak robi swoje nie zwracając uwagi, ani na konsekwencje, ani na swoich wrogów. Dwudziestka dwójka ma wielkie szanse na odniesienie wielkiego biznesowego sukcesu.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Każdy pomysł na biznes przyniesie Ci z jednej strony wiele rozczarowań, a z drugiej strony satysfakcję osobistą i finansową. Będziesz zmagał się z przeciwnościami, konkurencją i wrogami, których będzie wkurzał Twój sukces, ale dasz sobie radę. Najlepsze pomysły na biznes w Twoim przypadku związane są z handlem. Nie jest ważna branża, ważne jest abyś kupował tanio i sprzedawał drożej. Niezły pomysł na biznes to także firma projektowa, budowlana, informatyczna. Natomiast najlepsze zawody to: inżynier, elektryk, matematyk, informatyk.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA