LICZBA BIZNESU 3

liczba 3

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 3.

Jest tylko jeden warunek, aby Twój pomysł na biznes przyniósł Ci sukces. Musisz być konsekwentny w tym co robisz. W zasadzie nie jest ważne jaki to będzie biznes, bo z Twoją energią wszystko może się powieść, ale pod warunkiem, że zachowasz reżim organizacyjny i nie będziesz odkładał biznesowych obowiązków na później. Natomiast Twój pomysł na biznes nie uda się jeśli będziesz sobie mówił (jak to masz od czasu do czasu w zwyczaju) "jakoś to będzie" lub "zrobię to jutro". Bądź jednak optymistą, bo stać Cię na wiele nawet na zarobienie kupy pieniędzy. Zanim jednak do tego dojdzie, to na początku swej biznesowej kariery możesz mieć drobne kłopoty finansowe. Najważniejsze, abyś się nie załamywał i robił swoje. Im będziesz starszy, tym biznes będzie szedł lepiej, aż w końcu bardzo dobrze.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Twoja działalność gospodarcza powinna opierać się na biznesie związanym z odrobiną ryzyka. Dobrym pomysłem jest firma zajmująca się doradztwem finansowym lub chociażby pośrednictwo w udzielaniu pożyczek. Bardzo dobrze powinieneś sobie radzić prowadząc firmę związaną z samochodami. Najlepsza w tym względzie byłaby pomoc drogowa. Jednak każdy biznes samochodowy przyniesie Ci profity. Pracując u kogoś, to najlepszym pomysłem są zawody: lekarz, prawnik, ratownik, kaskader.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA