LICZBA BIZNESU 4

liczba 4

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 4.

Twój pomysł na biznes powinien się odnosić do działań mających w sobie duży ładunek zmian. Dlatego będzie się to opłacać, gdyż Ty jako osoba dążąca do stabilizacji, będziesz się jak najbardziej angażował w swoją działalność gospodarczą, by tę stabilizację osiągnąć. Jednak z natury rzeczy rodzaj firmy nigdy nie pozwoli dojść do tej stabilizacji, a więc będziesz angażował jeszcze silniej. Można więc powiedzieć, że kołem zamachowym dla własnego biznesu będzie marzenie, które co prawda nigdy się nie spełni, ale za to pozwoli Ci zrobić wielką biznesową karierę. Istnieje przy tym pewne niebezpieczeństwo. Otóż nie możesz zapominać, że Twoja firma to nie tylko Ty sam. Angażuj do pracy zaufanych ludzi, bo samodzielnie będziesz kulał finansowo.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

W przypadku liczby biznesu cztery nie ma dużych wątpliwości jeśli chodzi o pomysł na biznes. Najlepszy jest ten związany z szeroko pojętym budownictwem czyli firma budująca lub remontująca. Świetnie sprawdzisz się też zakładając biznes polegający na pośrednictwie nieruchomościami lub sprzedając materiały budowlane. Drugi pomysł na biznes powinien być związany z komputerami. Począwszy od programowania, naprawiania komputerów, aż po handel nimi. Jeśli nie chcesz inwestować w biznes to najlepszymi zawodami będą inżynier, elektryk, matematyk, informatyk.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA