LICZBA BIZNESU 5

liczba 5

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 5.

Jako, że jesteś dzieckiem szczęścia i powodzenia, to nie ma takiego biznesu, który by Ci się nie powiódł. Co prawda Twój pomysł na biznes będzie się zawsze wiązał z niszczeniem konkurencji, a co za tym idzie z nieszczęściem innych. Ale jak to w naturze bywa, silniejszy pożera słabszego. Tak właśnie Ty będziesz zyskiwał by inni tracili. Ryzyko jakie w Twoim przypadku istnieje w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej polega na tym, że możesz zadrzeć z inną piątką. Wtedy na dwoje babka wróżyła. Albo Ty połkniesz tą drugą piątkę, albo ona połknie Ciebie. Dlatego lepiej, abyś współpracował z ludźmi, których liczba urodzenia wynosi 5. Razem możecie osiągnąć bardzo wiele. Musisz jednocześnie uważać na tego człowieka, by przypadkiem Cię nie oszukał.

Liczba biznesu odnosi się do liczby urodzenia. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę urodzenia wróć do strony głównej klikając link "numerologia" po prawej stronie lub górny baner.

Chyba najlepszy pomysł na biznes dla numerologicznej piątki to firma detektywistyczna. Nie mniej dobre są firmy zajmujące się szkoleniem innych ludzi. Może być to szkoła kierowców, ale również szkoła rodzenia, szkoła języków obcych lub organizacja wszelkiej maści szkoleń i kursów np. kurs szkolenia psów. Jeśli jednak nie masz zamiaru bawić się w biznes, to najlepszy pomysł na pracę to: psycholog, psychiatra, pisarz, policjant w wydziale śledczym.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA