LICZBA BIZNESU 7

liczba 7

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 7.

Trudno jest znaleźć dla Ciebie dobry biznes, bo paradoksalnie każdy pomysł jest zarazem dobry i zły. Urodziłeś się bowiem po to, aby tworzyć, uzupełniać, doprowadzać firmę do perfekcji, a gdy już osiągniesz to co stworzyłeś znudzić się tym i poszukiwać nowej branży. Niestety, są dwie możliwości. Jedni dla których liczba siedem (7) jest liczbą urodzenia sprzedają dobrze prosperujące przedsiębiorstwo z zyskiem, by zainwestować w nową działalność gospodarczą. Drudzy mimo, że doprowadzili firmę do rozkwitu, to następnie doprowadzają ją do bankructwa, bo zatrzymują się na pewnym etapie rozwoju i nie potrafią zrobić jednego kroku dalej. Bez względu na scenariusz siódemki odnajdują się w kolejnym biznesie i wszystko zaczynają od nowa z sukcesem.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

W Twoim przypadku najlepszy pomysł na biznes, to jest ten, który związany jest z rolnictwem. Oczywiście nie musisz od razu pracować na roli lub hodować zwierzęta, co jednak nie byłoby złym rozwiązaniem. Dobry pomysł to także firma przetwórstwa spożywczego, hurtownia lub sklep spożywczy, ale także taka, która zaopatruje rolników na przykład w maszyny lub nawozy sztuczne. Idąc dalej niezłe wyniki powinny przynieść usługi dla mieszkańców wsi - od finansowych po doradcze. Jeśli jednak nie chcesz prowadzić własnej działalności to pracuj jako: menadżer, ekonomista, sekretarka, asystentka, sprzedawca.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA