LICZBA BIZNESU 8

liczba 8

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 8.

Jeden biznes dla ludzi, których liczba urodzenia wynosi 8, to za mało. Prowadząc działalność gospodarczą ósemka musi działać wielotorowo. Wszystko przez to, że nie potrafi się skupić na jednym temacie, ale za to doskonale się czuje, gdy jedna działalność podbija drugą. Są dobre i złe strony takiej postawy. Strona dobra jest taka, że zawsze istnieje taka możliwość, że jakiś pomysł jest zły i firma upada. Ale wtedy pozostają inne firmy, które przynoszą zyski i pokrywają ewentualne straty. Strona zła to taka, która powoduje, że nie można łapać wielu srok za ogon, bo wtedy nie złapie się żadnej. Przyjmując ornitologiczne przenośnie - lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. Trzeba jednak przyznać, że osoby ósemki mają smykałkę do biznesu i każdy pomysł może im przynieść powodzenie finansowe.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Jako się rzekło każda działalność gospodarcza powinna przynieść ósemce sukces. Ta liczba powoduje, że niektórzy ludzie potrafią zamieniać wszystko za co się wezmą w złoto. Mają jakiś dziwny dar, który jest dany niewielu osobom. Mimo to charakter nie pozwala im czuć, że uzyskali wystarczająca równowagę finansową. Jeśli jednak nie chcesz prowadzić biznesu, wówczas najlepszy pomysł na wykonywany zawód to: poligraf, korektor, księgowy, lekarz, artysta, ale biznesmen to jest strzał w dziesiątkę.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA