LICZBA BIZNESU 9

liczba 9

Liczba biznesu jest taka sama jak liczba imienia i obliczamy imię plus nazwisko. Jeżeli mamy dwa imiona wówczas należy uwzględnić nazwisko i oba imiona. Jeśli nie wiesz jak obliczyć numerologiczną liczbę imion wróć do strony Jak obliczyć liczbę imienia

Jeśli Twoja liczba urodzenia wibruje tak jak 9.

Biznes dla ludzi, których liczbą jest 9 nie jest wyłącznie metodą na zarabianie pieniędzy. Dla nich jest to wielka przygoda polegająca na pokonywaniu trudności i walce z konkurencją. Pieniądze są tu oczywiście bardzo ważne, gdyż są niezbędnym elementem do tego by realizować biznesowe plany. Trzeba jednak zauważyć, że nie są celem samym w sobie. Numerologiczna dziewiątka lubi bawić się biznesem i pomysłem jaki realizują. To jest jak gra, w której przeciwnikami są wszyscy inni biznesmeni, a w której reguły zmieniają się z dnia na dzień. Liczba 9 daje ogromne szanse na sukces w interesach. Potwierdza to fakt, że dziewiątkami jest bardzo wielu milionerów, którzy z niczego stworzyli wielkie finansowe imperia.

Najlepszy pomysł na biznes dla Ciebie

Najlepszy pomysł na biznes dla numerologicznej dziewiątki jest branża związana z reklamą i marketingiem. Jednak, to tylko początek, bo gdy firma ta rozwinie się muszą inwestować dalej. Wtedy szukają odpowiednich miejsc na realizację kolejnych planów. Rzucają się na głęboką wodę w tych strefach biznesu, gdzie dotąd mało kto chciał zaryzykować. Natomiast najlepsze zawody poza działalnością gospodarczą to: lekarz, pielęgniarka, adwokat, wykładowca, pracownik pomocy społecznej, organizator imprez kulturalnych.

Jeżeli chcesz wiedzieć jak obliczyć inne liczby wróć do strony głównej numerologia klikając ten link NUMEROLOGIA